Sürekli Eğitim Merkezi

BUSEM Sıkça Sorulan Sorular

Ön kayıt işleminden sonra eğitime katılımdan vazgeçmeniz halinde ödeme yapmak zorunda değilsiniz.

Ön kaydınızı Uzaktan Eğitim Kayıt adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

Genel olarak, gerçekleşen kişisel gelişim vb. eğitimlere katılımda herhangi bir ön şart aranmamakta olup, bazı nitelikli, uzmanlık alanları içerisinde olan eğitimlerde eğitimin kapsam ve türüne göre şartlar belirtilmektedir.

Eğitimlerimiz online olarak ve Yerleşkelerimizde örgün eğitim olarak gerçekleşmektedir.

Eğitmenlerimiz Akademisyenler ve alanında uzman eğitmen kadromuz tarafından verilmektedir.

Gerçekleşecek her eğitim için kontenjanlarımız farklı olarak belirlenmiştir.

Kurumların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda özel eğitimler planlanarak, belli bir grup halinde gelen eğitim taleplerine göre eğitim açılabilmektedir.

Talep edilen eğitim için ön kayıt formu doldurup, ödeme işleminizi gerçekleştirdikten sonra kayıt işleminiz tamamlanmış olur.

Ödeme işlemlerinizi Busem POS adresinden Peşin ve taksitli olmak üzere, web sitemizde yer alan IBAN numaramıza Eft yaparak ya da Yerleşkelerimizde bulunan sabit poslarımız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim ve Sertifika Programına kayıt yaptırdıktan ve program başladıktan sonra programdan ayrılan veya programla ilişiği kesilen katılımcıya ödediği ücret kural olarak geri ödenmez. Mücbir sebepler dışında diğer sebeplere dayanan iade talepleri İstanbul Beykent Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü tarafından değerlendirilir.

Asil kayıt işlemi tamamlandıktan sonra tarafınıza mail yolu ile sisteme nasıl giriş yapılacağı ve şifreniz ile ilgili bilgilendirici mail gönderilir.

Niteliğine ve kapsamına göre, belirli bir saatin üzerinde olarak planlanan ve sonunda katılımcılara değerlendirme amaçlı sınav yapılan, devam zorunluluğu olan eğitimlerde sertifika verilmektedir. Sınav değerlendirilmesi yapılmayan, katılım zorunluluğu olan eğitimlerde katılım belgesi verilmektedir.

Detaylı bilgi için, katılmak istediğiniz eğitim özelinde merkezimize ulaşarak, bilgi alabilirsiniz.

Online eğitimlerimiz Zoom  programı üzerinden eşzamanlı (canlı) olarak gerçekleşmektedir.

Eğitime başlamadan önce Zoom programını cihazınıza indirilerek yüklenmesi gerekmektedir.

Cep telefonunuzdan veya tabletinizden derslere katılmak için, cihazınıza yine Zoom uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Zoom programını indirmek için tıklayın.